Twitter
Facebook
Google+
Nicolas Maury Militant PCF Istres






 



Les élus communistes et apparentés (PCF-Front de Gauche)
Aine (02)

Jean-Luc Lanouilh (Chauny)

Allier (03)

Jean-Paul Dufrègne (Souvigny)
Gilles Mazuel (Bourbon l'Archambeau)
Marie-Françoise Lacarin (Le Montet)
René Bardet (Cusset-Nord)
Daniel Roussat (Hérisson)
Pascal Vernisse (Dompierre)

Alpes-de-Haute-Provence (04)

Yannick Philipponneau (Manosque Sud/Est)

Alpes Maritimes (06)

Noël Albin (L'Escarène)
Jacques Victor (Nice 3)

Aube (10)

Marie-Françoise Pautras (la Chapelle-St-Luc)
Joël Triché (Romilly)

Aude (11)

Gilbert Pla (Coursan)

Bouches-du-Rhône (13)

Jean-Marc Charrier (Port-St-Louis)
Hervé Schiavetti (Arles-Ouest)

Charente (16)

Patrick Berthault (Saint-Amant)

Cher (18)

Roger Jacquet (Charost)
Jean-Pierre Pietu (Vierzon 2)
Nicolas Sansu (Vierzon 1)
Patrick Tournant (Mehun)

Corrèze (19)

François Bretin (Argentat)

Côtes-d'Armor (22)

Michel Connan (St-Nicolas-du-Pelem)

Dordogne (24)


Francis Colbac (Périgueux Nord/Est)
Jean-Claude Pinault (Savignac)
Armand Zaccaron (La Force)
Michel Lajugie (Salignac-Eyvigues)

Drôme (26)

Philipp Leeuwenberg (Die)

Eure (27)

Gaetan Levitre (Pont-de-l'Arche)

Gard (30)


Christian Bastid (Nîmes 3)
Edouard Chaulet (Barjac)
Jacky Valy (Alès Nord/Est)
Jean-Claude Suau (Alès Ouest)

Haute Garonne (31)

Patrick Boube (Aurignac)
Philippe Gimenez (Saint-Martory)

Gers (32)

Gérard Fauque (Miélan)

Gironde (33)

Michel Hilaire (Saint-Macaire)
Jean-Jacques Paris (Bègles)

Hérault (34)

Norbert Etienne (Murviel-lès-Beziers)
François Liberti (Sète 2)

Indre-et-Loire (37)

Jacky Charbonnier (Montrésor)

Isère (38)

Jean-Claude Coux (Vinay)
Daniel Rigaud (Roussillon)
Sylvette Rochas (Echirolles Est)
René Proby (Saint-Martin-d'Hères Nord)

Jura (39)

Viverge Patrick PG (Dole Nord/Est)

Loiret (45)

Frank Demaumont (Chalette)

Lot-et-Garonne (47)


Raymond Girardi (Bouglon)

Lozère (48)

Robert Aigoin (Saint-Germain-de-Calberte)

Haute Marne (52)


Jean-Luc Bouzon (St-Didier Nord/Est)

Meurthe-et-Moselle (54)

Jean-Pierre Minella (Homecourt)
Alain Casoni (Villerut)
Michel Mariuzzo (Audun-le-Roman)
Laurent Righi (Hersserange)
Oliver Tritz (Conflans-en-Jarnisy)

Morbihan (56)

Christian Derrien (Gourin)

Nord (59)


Charles Beauchamps (Arleux)
Alain Bruneel (Doais Sud)
Albert Després (Bouchain)
Jean-Claude Dulieu (Valencienne Nord)
Aymeric Robin (Saint Amand-Rive-Droite)
Fabien Thiéme (Valencienne Est)
Serge Van-Der-Hoeven (Condé/Escaut)

Oise (60)


Patrice Carvalho (Ribercourt)

Pas-de-Calais (62)

Lucien Andries (Lilliers)
Daniel Dewalle (Houdain)
Marcel Levaillant (Calais Sud/Est)
Martial Stienne (Vitry-en-Artois)
Jean-Marc Tellier (Avion)
Dominique Watrin (Rouvroy)

Puy-de-Dome (63)

Michel Girard (St-Gervais-d'Auvergne)
Bernard Favodon (Combronde)
Jacquie Douarre (Ambert)
Ludovic Lucot (Cunlhat)
Jean-Pierre Buche (Billom) Parti de Gauche

Hautes-Pyrénées (65)

Jean Buron (Bordère/l'Echez)

Pyrénées-Orientales (66)


Jean Villa (Perpignan 3)
Guy Cassoly (Prades)

Rhône (69)

Martial Passy (Givors)

Sarthe (72)


Gérard Brault (La Chartre/Loir)
Gilles Leproust (Allonnes)

Savoie (74)

Jean-Louis Portaz (La Chambre) Parti de gauche

Seine Maritime (76)


Michel Barnier (Le Havre 9)
Hubert Wulfranc (St-Etienne-du-Rouvray)
François Guégan (Gonfrville)

Seine-et-Marne (77)

Maud Tallet (Champs/Marne)

Yvelines (78)


Jacques Saint-Amaux (Limay)

Somme (80)


Paul Pilot (Nesle)

Tarn (81)


Roland Foissac (Albi Nord/Ouest)

Vaucluse (84)

André Castelli (Avignon Est)

Haute Vienne (87)


Michel Ponchut (Eymoutiers)
Jean-Pierre Drieux (St-Sulpice)
Claude Peyronnet (Bellac)
Marc Riffaud (Saint-Junien Est)
Josette Libert (Ambazac)

Voges (88)


Gilbert Poirot PG (Gérardmer)

Yonne (89)

Alain Ladrange (Sens Sud/Est)

Essonne (91)


Bruno Piriou (Corbeil Ouest)
Marjaurie Rauze (Morsang)
Claude Vasquez (Grigny)

Hauts-de-Seine (92)

Nadine Garcia (Nanterre Sud/Est)
Marie-Claude Garel (Nanterre Sud/Ouest)
Jacques Bourgoin (Gennevilliers Nord)

Seine-Saint-Denis (93)

Pascal Beaudet (Aubervilliers Est)
Belaid Bedreddine (Montreuil Ouest)
Jacqueline Rouillon (St-Ouen)
Florence Haye (Saint-Denis)

Val-de-Marne (94)

Chantal Bourvic (Ivry Ouest)
Gilles Delbos (Villejuif Est)
Nathalie Dinner (Villeneuve St-George)
Laurent Garnier (Villejuif Ouest)
Didier Guillaume (Choisy-le-Roi)
Christian Hervy (Chevilly)
Gilles Saint Gal (Fontenay Est)
Maurice Ouzoulias (Champigny)
Pascal Salvoldelli (Ivry Est)
Marc Thiberville (Valenton)
Patrick Douet (Bonneuil sur Marne)

Nicolas Maury
Facebook Twitter LinkedIn Digg Google Tape-moi Reddit Meneame Viadeo Pinterest


Perspective COMMUNISTE
Nicolas Maury
Nicolas Maury
Militant communiste, membre du Parti Communiste Français (PCF), Fédération du Rhône (69) - Ancien secrétaire de la section de Vaulx-En-Velin. (Membre du Cairde Sinn Féin / de l'Assemblée nationale catalane / et de la CGT)

Adhérent au Mouvement des Jeunes Communistes de France (MJCF) de 2004 à 2014 - Coordinateur de l'Union de ville Ouest-Etang-de-Berre (Istres, Fos, Martigues, Port de Bouc, Saint Mitre) de 2007 à 2009, Secrétaire à l'organisation de la Fédération des Bouches-du-Rhône du MJCF (2009-2011) et Coordinateur Fédéral du MJCF du Rhône (mars- novembre 2014), membre du Conseil National du MJCF de 2009 à 2014.

Perspectiva comunista (CAT)

i[Militant comunista, membre del Partit Comunista Francès (PCF), Federació de Rhône (69) - ex-Secretari de la secció de Vaulx-en-Velin, (Membre de Cairde Sinn Féin, Assemblea Nacional Catalana i dels CGT)

En complir amb el Moviment de Joves Comunistes de França (MJCF) 2004-2014 - Coordinador de la unió de ciutats oest estany de Berre (Istres, Fos, Martigues, Port de Bouc, Sant Mitre) a partir del 2007 al 2009, Secretari d'organització de la Federació del Boques del Rhône dels MJCF (2009-2011) i Coordinador Federal dels MJCF del Rhône (de març a novembre de 2014), membre del Consell Nacional MJCF 2009-2014.

Rubriques

Recherche




RSS ATOM RSS comment PODCAST Mobile